Úvodná stránka > Kariéra

Kariéra

Kariéra

Hľadáme spolupracovníkov na pozíciu záhradník/ záhradný technik/ pomocný záhradník/murár

Miesto práce: Bratislava a okolie
Náplň práce: záhradnícke práce pri zakladaní a údržbe zelene,  terénne úpravy, výsadba a údržba okrasných rastlín, pokládka trávnika, pomocné práce pri realizácii záhradných a stavebných úprav
Ponúkaný plat (brutto): 700 - 1100 EUR/mesiac na faktúru, práca na vopred dohodnutý úkol
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: živnosť, možnosť dlhodobej spolupráce
Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez/s maturitou
Vodičský preukaz skupiny: je vítaný, nie je však podmienkou
Prax: vyžadujeme pracovitosť. Pozícia vhodná aj bez praxe
Od uchádzača požadujeme: lojalitu, bezúhonnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, manuálnu zručnosť, chuť pracovať a vzdelávať sa.

Ak vyhovujete našim požiadavkám zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu: guldanova@newgardendesign.sk.

Ďakujeme záujemcom, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Kontakt
Kontaktná osoba: Mgr. Eva Guldanová
guldanova@newgardendesign.sk

NÁJDETE NÁS - ATELIÉR:

NewGardenDesign s.r.o.

GuldanArchitects s.r.o.

Langsfeldova 36
811 04 Bratislava

E-mail: info@newgardendesign.sk
office: +421 903 918 180
ateliér krajinnej architektúry: +421 903 918 180